Copyright. Klub deskových her Paluba.

Všechny materiály uvedené na domácích stránkách serveru hrejsi.cz nebo z něj pochazejicí, je možné použít k jiným než k soukromým účelům pouze s naším souhlasem, to se týká jak jejich komerčního využití, přetiskování v tištěných a elektronických médiích, či jejich šíření pomocí rozhlasu, televize nebo jiných médií. Jakákoli modifikace podléhá stejným podmínkám. Chcete napsat článek o hrách? Poskytnout nějakou hru v reklamní akci? Přetisknout pravidla? Pak nám dejte vědět

Nejde o to, že nechceme naše materiály poskytovat, naopak to učiníme velice rádi, avšak chtěli bychom vědět pokud jsou někde použity. Chcete-li tedy něco ze stránek použít, neměl by být problém náš souhlas získat na adrese (paluba@hrejsi.cz) nicméně chceme abyste nám napsali.

Naproti tomu odkazy na naše stránky můžete poskytovat bez našeho souhlasu a budeme velice rádi pokud tak učiníte. Dáte-li nám vědět, můžeme naopak umístit odkaz na vaše stránky k nám, zvláště pokud na nich je k nalezení cokoli co se týče deskových her. "Rámečkování" našich stránek do vašich vysloveně nezakazujeme, pokud to nějak přirozeně zapadá do konstrukce vašich stránek, avšak nepovažujeme je za nejvhodnější.