Zpět nahoru: [ seznam her | bang | obchod s hrami ].

Klub deskových her Plauba
(Lidická 40, Praha u Anděla, www.paluba.cz)
pořádá

ve čtvrtek 10. 5. 2007 na Palubě

turnaj v BANGU

na téma Květnové povstání v Praze
spolupořádá a rozhodcuje lodivod z PALUBY Boubou z Afriky

Podmínka vstupu do turnaje je vytvoření karty, která charakterizuje vlastností postavu ve hře Bang a se kterou bude možno hrát. Vlastnost karty musí reagovat na hrací karty v základní verzi (viz. nynější karty) a nelze již známé vlastnosti nijak napodobit. V případě, že vlastnost karty bude extrémně silná, bude upravena.

Od 17.00 hod. do 17.30 hod. akreditace hráčů.
Začátek turnaje 17.30 hod.
Předpokládaný konec 21.30 hod.

Startovné, vlezné a jeden sýrový toust vše za 40, - Kč,
členové klubu všechno polovic.

Systémem turnaje budou tzv. "Africké hrnce".

Doporučujeme se přihlásit dopředu na email: damabobo@seznam.cz, nebo osobně na PALUBĚ. Kapacita turnaje je omezena a již nemálo lidí je přihlášeno, proto neváhejte!
V případě většího zájmu pronajmeme Staromák.

Turnaj se bude hrát na 4 kola. Na jedno kolo bude 45 minut. Pak hra končí. Pokud hra není dohrána, v tom případě budou ohodnoceni body mrtví hráči, protože ty to nezdržujou a dostanou 2 body bez jakýhokoliv dalšího vyhodnocování mimo medailí. Výjimka nastane pouze, když bude závěrečný duel šerif a odpadlík, šerif bandita, přidává se dalších 5 minut.

Vyhodnocení kola:

Důležitá informace: za každého zastřeleného banditu jste dekorováni medailí. Medaile = 2 body.

Šerif: získává jeden bod a může v dalších následující hře být opět šerifem, jinak šerifem může být hráč za turnaj pouze jednou.

Vítězný přeživší pomocník: peníze na konto za každý život 2 koruny.

Mrtvý vítězný pomocník: 2 koruny za každou v té hře získanou medaili.

Vítězný odpadlík: 2 body a v další hře si vybírá postavu a poté zamíchá a po snímnutí rozdá další postavy.

Vítězný přeživší bandita: dostane bod za každý život 2 body a 2 koruny.

Mrtvý vítězný bandita: 2 body za každou jím zastřelenou postavu ve hře. Pokud banditi zastřelí šerifa, musí všichni najednou pronést smuteční řeč, jinak nedostanou odměnu.

Co lze získat za kred. koruny: podplatit předsedu národního výboru a vykoupit se z vězení. Pokud přežije na konci hry pomocník či pomocníci, jsou jim peníze odevzdány. Poslední možnost. Bandita zakoupí ve svém tahu dynamit za 5 kred. korun a může jej umístit, kam bude chtít.

Bonusy do hry:

Bang

Kdo bude hrát turnaj v jakékoliv uniformě (stačí od pasu nahoru, ale nesmí být nahý) včetně pokrývky hlavy, může jedenkrát v každém kole turnaje (celkem 4x) použít na jeden tah neprůstřelnou vestu.

Po zahrání kartičky DUEL, pokud oba mají alespoň jednu medaili a hráči se předem domluví, může vítěz soupeři jednu medaili ukradnout.

Ten kdo má 3 a více medailí, může reklamovat kdykoliv ve hře jeden život navíc jednou za kolo turnaje (včetně předsedy). Kdo by v duelu ztratil medaili a jejich součet by byl nižší než tři, tak i přesto kolo dohrává s jedním životem navíc. Život samozřejmě může ztratit stejně jako ty ostatní a již nelze v tom kole turnaje znovu nahradit.

Dlouho očekávaná perlička jen pro tento turnaj. Pokud šerif nemá ve 2. kole turnaje alespoň jednu medaili, ve 3. kole dvě medaile a ve 4. kole opět dvě medaile, tak může být vsazen do vězení, ať ví jaký to tam je.
Joooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zatím hlavním sponzorem turnaje je Cestovní kancelář "Šlapeme si pěšky", která věnoval pro první tři turistické zášlapy. Tímto jí děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Právě zde může být vaše reklama, logo jako dalšího sponzora turnaje. Připravují se ve Fortuně i sázkové kurzy kolik bude mrtvých a podobně. Samozřejmě se chystají i doprovodné akce jako stavění barikád v květnových ulicích, bránění Českého rozhlasu a vítání Vlasovců. Šeříkům zdar.


Vytvořil tým Klubu deskových her Paluba.
Obsah webových stránek je chráněn autorskými právy. Jeho reprodukce za komerčními účely je zakázána.
The contents of these web pages is copyrighted. Any reproduction for commercial use is prohibited.

[PALUBA]